Ліцей…   Моя друга домівка, моя родина, яка прийняла мене з благоговінням,  виховувала з любов'ю… і випустила вільною птахою…
Сосюк Марина, 2004 р.
Ліцей - це заклад, обраний Богом для наших юних душ… Це так важливо, крім знань, навчитися життєвим істинам: умінню прощати і бути прощеним…
Бичко Олена, 2005

Дякую Тобі, мій Незабутній ліцею справжніх неповторних особистостей, що я навчився від тебе різним життєвим мудростям.
Меленюк Сергій, 1999

Це дивовижний заклад із надзвичайною дивовижно-позитивною енергетикою, в якому є право… на помилку. І головне - вчить отримувати перемогу над власною поразкою.
Станіславчук Василь, 2007

Ліцей допоміг нам із "сірих горобчиків" злетіти гірськими орлами, стати особистостями з відчуттям свободи і рідної України.
Бачишина Ольга, 2008

У Вчителя важка і водночас прекрасна Доля: душа завжди блукає веснами, щоб колись, на світанку, зустріти незачерствілі серця учнів, які прагнуть знайти свій шлях Пізнання Істини в житті. Я дякую Вам, Наталіє Володимирівно за те, що вказали мені на цей шлях, підтримували, коли спотикалась об сіре каміння життя і обставин, навчили й виховали, даруючи зерна мудрості. Я ніколи не забуду перший урок літератури, коли ми вчили Шевченка,Франка, а Ви щоразу повторювали про долю України, про святе і грішне, про минуле й сьогодення… А ще одвічне Франкове: "Лиш боротись - значить жить".
Касянчук Ольга, 2003