Copyright AS © 2011
Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей" Рівненської обласної ради
33028   м. Рівне,
вул. Котляревського,1
т. (0362)23-60-54, 23-60-41
Licey@ua.fm
Безкоштовний хостинг
До знань тут зоряна дорога...

Мало бачити.
Мало розуміти.
Треба любити…
Немає загадки таланту -
Є вічна загадка любові
  Ліцей - це взірець для ваших зусиль, це виклик долі для Ваших здібностей, це доказ живої динаміки майбутніх ідей, це Ваше серце, сповнене благородства і національної гордості, це велика скарбниця життєвої мудрості, культури, міцний фундамент для побудови власної кар'єри, формування та виховання української еліти - сучасного і майбутнього цивілізованої європейської багатої держави - України.
   НВК "РОЛІ" створений 1 вересня 1990 року для обдарованих дітей області на базі Рівненської загальноосвітньої школи-інтернату.
   Зараз у закладі навчається 530 учнів, з них - 300 дітей із сільської місцевості...       Буклет НВК "РОЛІ"

Директор НВК Н.В.Сосюк
Н.В. Сосюк,
Директор "Рівненського обласного ліцею",
Заслужений вчитель України


Газета "Вісті Рівненщини" №19, 13 травня 2011 р.
Детальніше...
Головний законодавчий аналітик законодавчого комітету
штату Флоріда Девід Самерс
відвідав НВК "РОЛІ"
Особливу увагу пан Самерс приділяє питанням діяльності органів державної виконавчої влади України у сфері освіти, оскільки він має значний досвід роботи у сфері державного регулювання освіти..
Міністр освіти
Астраханської області Росії
Гутман В.О.
відвідав НВК "Рівненський обласний ліцей-інтернат"

Делегація освітян миколаївщини, очолювана начальником управління освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації Мельніченком Валерієм Володимировичем, побувала у НВК "РОЛІ"
15 червня 2011 р. на базі НВК "РОЛІ" відбулося засідання великої методичної ради Всеукраїнської школи новаторства
Детальніше...
Учасники Всеукраїнського семінару-практикуму керівників територіальних відділень Малої академії наук України відвідали з робочим візитом НВК "РОЛІ"
24 жовтня 2011 року у навчально-виховному комплексі „Рівненський обласний ліцей-інтернат” відбулося регіональне засідання з підготовки до ІІІ Всеукраїнського з’їзду працівників освіти за участю заступника міністра освіти і науки, молоді та спорту України Бориса Михайловича Жебровського
29 грудня 2011 року в НВК "РОЛІ" відбулася зустріч голови Рівненської облдержадміністрації В.М. Берташа, першого заступника голови Рівненської обласної ради М.П. Кривка, начальника управління    освіти   і   науки   облдержадміністрації  І. В. Вєтрова з призерами та переможцями міжнародних олімпіад, всеукраїнських олімпіад із базових дисциплін, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України, міжнародних і всеукраїнських мовно-літературних, мистецьких конкурсів та їхніми наставниками.
Фотозвіт...
НВК "РОЛІ" та Другий Загальноосвітній Ліцей ім. Марії Склодовської-Кюрі в Пйотркові Трибунальському (Польща) уклали договір про міжнародну співпрацю
Фото...
"Перлиною Рівного-2012" стала 16-річна учениця Рівненського обласного ліцею-інтернату Катерина Бондар
Офіційна делегація від Вармінсько-Мазурського воєводства Республіки Польща відвідала НВК "РОЛІ"
Фото...
Перемогу у змаганнях з боулінгу на першість серед шкіл м. Рівне вибороли учні НВК "РОЛІ" Красномовець Олександр та Гапончук Максим
Учениця НВК "РОЛІ" Софія Кіструга у складі української делегації учнів-членів Малої академії наук, які стали переможцями всеукраїнських конкурсів-захистів МАН, взяла участь у ІІІ Міжнародному літньому таборі Сун Цінлін, який проходив 16-23 липня в Пекіні  (Китайська Народна Республіка).
Офіційний веб-сайт МОНМС
Освітній портал Педагогічна преса
Журнал Дніпро
До директора на чай та відверту розмову про актуальні питання ліцейського життя завітали активісти НВК "РОЛІ". Дискусія була відвертою та плідною. Наталія Володимирівна висловила сподівання, що такі зустрічі стануть ще однією традицією ліцею.
Зустріч на польській землі
Переможцем ІІІ етапу другого (обласного) та фіналістом третього туру Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року-2013» у номінації „ Інформатика ” став учитель КЗ "Рівненський обласний ліцей" Рожко Володимир Вікторович
Вітаємо з перемогою!
Заслужений вчитель України,    директор КЗ "Рівненський обласний ліцей" Рівненської обласної ради Сосюк Наталія Володимирівна перемогла у обласному конкурсі "Жінка року" в номінації "Жінки - працівники освіти"
Делегація представників освітньої Асоціації СЕМЕА Франції, Італії та Росії, Асоціації ПНЗ України відвідала КЗ "Рівненський обласний ліцей"
Колектив КЗ "Рівненський обласний ліцей" вітає з 50-річним ювілеєм директора Наталію Володимирівну Сосюк!
Нехай дає наснаги Вам земля,
Десятки літ ще мріяти, любити!
Хай рідна пісня серце окриля,
В здоров'ї й радості багато літ прожити!